خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
مطا لب د ر کا نو ن تو جه / خبر فو ر ی :
خانه » ورزشی » سوژه هایی از دومین بازی ایرانجوان در لیگ دو+تصاویر
ایرانجوان بوشهر در دومین بازی اش که باز هم مزبان بود مقابل پاس همدان به تساوی یک بر یک رضایت داد. به گزارش فوتبال بوشهر شاگردان مهدی قنبری مقابل تیمی بازی کردند که ..

سوژه هایی از دومین بازی ایرانجوان در لیگ دو+تصاویر

ایرانجوان بوشهر در دومین بازی اش که باز هم مزبان بود مقابل پاس همدان به تساوی یک بر یک رضایت داد.

به گزارش فوتبال بوشهر شاگردان مهدی قنبری مقابل تیمی بازی کردند که می تواند در حد و اندازه های یک مدعی باشد.پاس همدان با احمد جمشیدیان فوتبال خوبی در بوشهر ارائه کرد.سوژه های خبرنگار ما از این بازی می تواند جالب توجه باشد.

دهقانی ،کاپیتان دو بازی اخیر ایرانجوانی ها

رامین دهقانی مدفع چپ خوش استیل ایرانجوانی ها که پس از سپری کردن دوران سربازی بار دیگر به ایرانجوان آمد ،اما او این روزها به عنوان یک بازیکن با تجربه بازوبند کاپیتانی تیمش را بر بازو می بندد.دهقانی در دو بازی اخیر به عنوان مدافع چپ و کاپیتانی ایرانجوانی ها وارد زمین شد و انصافا از خوبهای تیمش هم بود.در این بازی یک خطای مشکوک پنالتی هم روی دهقانی رخ داد اما داور مسابقه متقاعد نشد!

قنبری و امید به روزهای آینده ایرانجوان

مهدی قنبری و ایرانجوان حالا از دو بازی صاحب ۴ امتیاز هستند و اگر شنبه مقابل شهرداری ماهشهر و پاشازاده پیروز شوند رسما وارد جمع مدعیان صعود خواهند شد.این مربی جوان بوشهری امسال یک تجربه متفاوت را پشت سر میگذارد و دوست دارد با ایرانجوان راهی لیگ یک شود.تیمی که روزگاری در لیگ دسته یک منبع بازیکن سازی بود و ستاره های زیادی به فوتبال ایران تحویل داد اما با بی تدبیر محض راهی لیگ دسته دوم ایران شد.حالا قنبری و شاگردانش حمایت هوادارانی می خواهند که در دو بازی اخیر حداقل از نحوه بازی ایرانجوان راضی هستند.ایرانجوان در حمله و ایجاد موقعیت به خصوص در ضربات ایستگاهی خطرناک ظاهر شده و این چهره دوست دارد در بازی شنبه تعداد هوادار قابل توجهی را کنار خود ببیند.بردن شهرداری ماهشهر و پاشازاده می تواند برای قنبری جذاب باشد!

وینگری شبیه زند وکیلی!

مرتضی نگهداری وینگر سرعتی ایرانجوانی ها که در بازی اول آنها موفق شد درخشش خاصی داشته باشد ، شباهت زیادی به خواننده نامی کشورمان علی زند وکیلی دارد!نگهداری در بازی اول دو گل به ثمر رساند و ستاره تیمش لقب گرفت.این بازیکن که اهل استان فارس است سرعت قابل توجهی دارد و در مقابل پاس همدان تا استانه باز کردن دروازه حریف هم پیش رفت اما نتوانست باز هم برای ایرانجوان در دومین بازی گلزنی کند.

The post سوژه هایی از دومین بازی ایرانجوان در لیگ دو+تصاویر appeared first on پایگاه تخصصی فوتبال بوشهر.

لینک خبر / مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.