خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
مطا لب د ر کا نو ن تو جه / خبر فو ر ی :
خانه » شهرستان » کشف ۴۲ میلیارد ریال سوخت قاچاق در بوشهر
به گزارش « برازجان نیوز » به نقل از تسنیم، سردار حیدر عباس‌زاده در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه کشتی حامل سوخت قاچاق در بوشهر توقیف شد اظهار داشت: یک شرکت خص..

کشف ۴۲ میلیارد ریال سوخت قاچاق در بوشهر

به گزارش « برازجان نیوز » به نقل از تسنیم، سردار حیدر عباس‌زاده در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه کشتی حامل سوخت قاچاق در بوشهر توقیف شد اظهار داشت: یک شرکت خصوصی گازوئیل را به نام هیدروکربن با تانکر از استان‌های دیگر به بوشهر وارد و به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس قاچاق می‌کرد که با هوشیاری ماموران انتظامی بوشهر توقیف شد.
وی با بیان اینکه دو میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر گازوئیل از این کشتی کشف و ضبط شد تصریح کرد: با هوشیاری ماموران پلیس آگاهی استان بوشهر از این باند حرفه‌ای قاچاق سوخت دو میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف شد.
فرمانده انتظامی استان بوشهربا بیان اینکه در این رابطه ۱۰ نفر دستگیر شدند گفت: ارزش این میزان سوخت قاچاق ۴۲ میلیارد ریال ارزیابی شده است.
عباس‌زاده با بیان اینکه مدیرعامل یک شرکت فعال خصوصی در زمینه سوخت قاچاق مشارکت داشته است افزود: این باند با به کارگیری تعدادی تانکر ویژه حمل سوخت در قالب هیدروکربن، سوخت گازوئیل را از نقاط مختلف کشور به استان بوشهر منتقل و با استفاده از کشتی‌های فعال به کشورهای حوزه خلیج فارس قاچاق می‌کرد که بر اساس تحقیقات صورت گرفته برخی از کارکنان این شرکت خصوصی در قاچاق سوخت مشارکت داشته‌اند.
وی با بیان اینکه این شناور در اسکله بندر بوشهر پهلو گرفته بود بیان کرد: پلیس استان بوشهر با هماهنگی مقام قضائی، در عملیاتی غافلگیرانه در محل تخلیه سوخت در درون کشتی این عملیات را کشف و عوامل آنرا دستگیر می‌‎کردند.

لینک خبر / مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.