خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
مطا لب د ر کا نو ن تو جه / خبر فو ر ی :
خانه » شهرستان » انجام ۲۵۰ هزار مترمربع آسفالت در برازجان
به گزارش « برازجان نیوز » سعید شمالی‌نژاد اظهار داشت: شهرداری برازجان در یکسال اخیر در راستای خدمات‌رسانی به جامعه هدف از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و هر روز شاهد ارائه..

انجام ۲۵۰ هزار مترمربع آسفالت در برازجان

به گزارش « برازجان نیوز » سعید شمالی‌نژاد اظهار داشت: شهرداری برازجان در یکسال اخیر در راستای خدمات‌رسانی به جامعه هدف از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و هر روز شاهد ارائه خدمات با کیفیت‌تری به جامعه هدف هستیم.
وی افزود: حجم و کیفیت خدمات‌رسانی به شهروندان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد محسوسی داشته و به فضل خدا این روند تداوم خواهد داشت.
شهردار برازجان خاطر نشان کرد: هم‌اکنون بر اساس آمار و ارقام موجود، بیش از ۱٫۲ میلیون متر مربع از کوچه‌های برازجان نیازمند آسفالت هستند که با اجرای نهضت آسفالت این مهم محقق خواهد شد.
شمالی‌نژاد تصریح کرد: سرکشی به مناطق مختلف و اولویت‌بندی کوچه‌ها و معابر، در دستور کار قرار دارد و بخش عظیمی از کوچه‌های خاکی برازجان امسال آسفالت خواهند شد و مابقی نیز سال آینده تکمیل می‌شوند.
وی از انجام ۲۵۰ هزار مترمربع آسفالت در خیابان‌های برازجان خبر داد و گفت: با خرید میزان قابل توجهی قیر از وزارت کشور، امیدواریم که بتوانیم نهضت آسفالت را در شهر عملیاتی کنیم و این حداقل انتظار مردم از شهرداری است و اگر وضعیت بارندگی به ما اجازه بدهد با برنامه ریزی که انجام داده‌ایم، ان‌شاءالله بیش از ۲۵۰ هزار مترمربع از کوچه‌ها و معابر شهر را تا پایان سال ۹۴ آسفالت یا اصلاح آسفالت خواهیم کرد.
شهردار برازجان ابراز داشت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام عمرانی شهر برازجان از جمله اساسی‌ترین اولویت‌های شهرداری برازجان در سال جاری است و تا تکمیل این پروژه‌ها، پروژه‌های غیرضروری جدیدی را کلنگ‌زنی نمی‌کنیم.
فارس

لینک خبر / مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.