خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
مطا لب د ر کا نو ن تو جه / خبر فو ر ی :
خانه » شهرستان » ۲ هزار فرصت شغلی در پتروشیمی دشتستان
به گزارش « برازجان نیوز » حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد اظهار داشت: بهبود وضعیت آب در روستاهای شهرستان دشتستان مورد تاکید است و در این مسیر نهایت توان خود را به کار..

۲ هزار فرصت شغلی در پتروشیمی دشتستان

به گزارش « برازجان نیوز » حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد اظهار داشت: بهبود وضعیت آب در روستاهای شهرستان دشتستان مورد تاکید است و در این مسیر نهایت توان خود را به کار بسته‌ایم.
وی به مشکل روستای چاه‌خانی اشاره کرد و افزود: طی تماس تلفنی با مدیرکل آب روستایی استان بوشهر به زودی کارشناسان برای انجام دومین شبکه آب مستقل قسمتی از روستا خواهند آمد تا کار آن را انجام دهند.
نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه در سال گذشته ۵۰۰ متر از شبکه فرسوده روستا تعویض شده است ابراز داشت: تعویض شبکه‌های فرسوده در شهرستان اعتبارات زیادی لازم دارد که پیگیر جذب آن هستیم.
وی گفت: مشکل پست بانک، تجهیزات مدرسه و سرویس عمومی روستا را پیگیری خواهیم کرد.
موسوی‌نژاد با بیان اینکه در سال جاری اعتبار دهیاری‌ها ۳ برابر افزایش خواهد داشت یادآور شد: برای حل مشکل دفع زباله‌ها دهیاری‌ها می‌توانند از اعتبارات خود استفاده کنند.
وی افزود: برای بیمه کشاورزی در ماده ۱۰ و ۱۲ بودجه سال ۹۴ از سرجمع کل اعتبارات از طریق مدیریت بحران مشخص شده است و مجلس برای پرداخت بیمه کشاورزان در سال جاری مبلغ ۱۰۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفت.
این نماینده مجلس تصریح کرد: با جلسات و پیگیری‌های فراوان در دیدار با وزیر و معاونین جهاد کشاورزی و دیدار با معاون رئیس جمهور مقرر شد که مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان از مبلغ فوق برای خسارت کشاورزان تخصیص یابد که به دنبال ابلاغ آن هستیم.
موسوی‌نژاد با بیان اینکه برای برق‌رسانی به گلزار شهدای روستای چاه‌خانی مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال تخصیص‌یافته است گفت: برای حل مشکل اشتغال جوانان با پیگیری و اخذ مجوز و تامین خوراک و منابع دیگر پتروشیمی را در دشتستان احداث خواهیم کرد که بالغ بر دو هزار نیرو جذب خواهد کرد.
وی تاکیدکرد: هدف از احداث پتروشیمی حل مشکل اشتغال جوانان است چون محصولات تولیدی پتروشیمی مشکلی برای فروش نخواهد داشت و این صنعت هیچ‌وقت تعطیل نمی‌شود.

لینک خبر / مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.