خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
مطا لب د ر کا نو ن تو جه / خبر فو ر ی :
خانه » شهرستان » مماشات با رژیم صهیونیستی و آمریکا ثمری ندارد
به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، خالد القدومی صبح چهارشنبه در پنجمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی در بوشهر اظهار داشت: ایستادگی در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی پ..

مماشات با رژیم صهیونیستی و آمریکا ثمری ندارد

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، خالد القدومی صبح چهارشنبه در پنجمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی در بوشهر اظهار داشت: ایستادگی در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی پاسداری از خط مقاومت است.

وی با بیان اینکه اینکه عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی اتفاق نمی‌افتد خاطرنشان کرد: پروژه عادی‌سازی با اسراییل هیچ منفعتی ندارد و خیانت به خون شهدا است و هیچ گاه این اتفاق نمی‌افتد.

نماینده حماس در ایران با بیان اینکه وحدت کشورهای خط مقاومت در برابر استکبار تنها راه‌حل است تصریح کرد: باید تعصبات قومی و قبیله‌ای را کنار بگذاریم تا به پیروزی نهایی در مقابل استکبار رسید.

وی با اشاره به شهادت هزار و ۴۰۰ کودک فلسطینی از سال ۲۰۰۶ تاکنون افزود: صهیونیست‌ها و سردمدار آن آمریکا دست به هر نوع جنایتی در حق مردم می‌زنند و مماشات با رژیم صهیونیستی و آمریکا ثمری ندارد.

خالد القدومی با بیان اینکه رژیم اشغالگر اسرائیل بزرگ‌ترین دریافت‌کننده کمک‌های نظامی از سوی آمریکا است، افزود: آمریکا تا سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از ۴۲ بار برای دفاع از منافع استکباری خود و ایادی‌اش از حق وتو در شورای امنیت سازمان ملل استفاده کرده است.

وی با تاکید بر اینکه مقاومت به‌رغم بضاعتی که دارد، توانسته بینی استکبار را به خاک بمالد اضافه کرد: دولت آمریکا هیچ منفعت و خیرخواهی برای ما نمی‌خواهند.

نماینده حماس در ایران با بیان اینکه مقام معظم رهبری تنها رهبری است که توانست بر ترامپ پیروز شود افزود: ایران اسلامی توانسته نیروهای استکباری را به چالش بکشد به‌طوری‌که آمریکا جرات هیچ اقدامی را نداشته باشد.

لینک خبر / مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.