خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
مطا لب د ر کا نو ن تو جه / خبر فو ر ی :
خانه » شهرستان » رضا یزدانی از حضور در رقابتهای جهانی انصراف داد
دشتستان بزرگ- رضا یزدانی به دلیل آنچه که مصدومیت و فرصت دادن به جوانان عنوان شده است، از حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ کشتی قزاقستان انصراف داد. به گزارش دشتستان بزر..

رضا یزدانی از حضور در رقابتهای جهانی انصراف داد

رضا یزدانی از حضور در رقابت‌های جهانی انصراف داد

دشتستان بزرگ- رضا یزدانی به دلیل آنچه که مصدومیت و فرصت دادن به جوانان عنوان شده است، از حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ کشتی قزاقستان انصراف داد.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از مهر، رضا یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد با انتشار بیانیه ای از حضور در رقابتهای جهانی انصراف داد.

متن این بیانیه به شرح زیر کرد:

«سال هاست به عشق مردم خوب کشورم تمام توانم را در میادین مختلف به کار بسته ام، بارها در این مسیر پر فراز و نشیب دچار آسیب دیدگی های بسیار شده ام. در بالاترین رویداد ورزشی جهان در آستانه و در حین مسابقات در دو المپیک دچار پارگی آشیل و رباط پا شده ام. بی مهری ها را بخشیدم و دگربار به عشق مردمان سرزمینم ایستادم.

پس از تحمل این آسیب دیدگی ها و پس از دوری دوساله از کشتی بار دیگر عزم خود را برای افتخارآفرینی جزم کردم تا بتوانم با دعای خیر شما در آخرین المپیک دوران قهرمانی ام با کسب افتخار از این دوره گذر نمایم. از لیگ داخلی شروع کردم و در ادامه مسیر در جام دانکلوف و مسابقات آسیایی و سپس انتخابی تیم ملی شرکت کردم.

تمام هدفم حضور قدرتمندانه و کسب افتخار در مسابقات جهانی بود، زیرا صرفا حضور در این مسابقات بعنوان یک شرکت کننده بدون کسب مدال و افتخار هرگز در قاموسم تعریف نگردیده است.

سعی کردم چون سربازی وظیفه شناس در اختیار کادر فنی و گوش به فرمان ایشان باشم. آسیب دیدگی های متعدد، پس از مسابقات آسیایی و آخرین آن در آستانه مسابقات انتخابی و استمرار آن تا الان، مجال انجام تمرینات پرفشار و مستمر را از من گرفت.

احساس می کنم با شرایط جسمانی فعلی و اندک زمان باقی مانده تا شروع مسابقات جهانی امکان حضور پرقدرت و با صلابت در این رویداد برایم مقدور نمی باشد و اصرار به حضور در این مسابقات می تواند فرصت افتخارآفرینی از جوانان دیگر را برای کشور عزیزم سلب نماید.

بدینوسیله ضمن آرزوی توفیق برای کلیه اعضای تیم اعزامی به مسابقات جهانی از کادر فنی تقدیر و تشکر می نمایم. امیدوارم بتوانم پس از رهایی از آسیب دیدگی های فعلی با سلامت کامل به عرصه قهرمانی بازگردم و با دعای خیر شما سبب ساز خوشحالی مردم خوب و نجیب سرزمینم در مسابقات آتی باشم.»

لینک خبر / مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.