خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
مطا لب د ر کا نو ن تو جه / خبر فو ر ی :
خانه » شهرستان » مسئولان طوری خدمت کنند که شرمنده شهدا نشویم
به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، محمود رضایی عصر شنبه در مراسم غباروبی گلزار شهدای جزیره خارگ که به مناسبت هفته دولت برگزار می شد اظهار داشت: شهیدان رجائی و باهنر..

مسئولان طوری خدمت کنند که شرمنده شهدا نشویم

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، محمود رضایی عصر شنبه در مراسم غباروبی گلزار شهدای جزیره خارگ که به مناسبت هفته دولت برگزار می شد اظهار داشت: شهیدان رجائی و باهنر اسوه تقوا و مدیریت جهادی هستند که با رفتار و کردار خود درس بزرگی به ما دادند، استکبار جهانی بداند و آگاه باشد که راه شهیدان ادامه دارد، مسئولان باید قدرفداکاری شهدا و ایثارگران باشند.

​وی افزود: اقتدار و عظمت کنونی ایران اسلامی مدیون خون شهدای والامقام است، شهدا با ایثارگری‌ باعث تداوم راه انقلاب اسلامی ایران شدند و امید است مسئولان با انجام وظایف و تکالیف قانونی خود کاری کنند که در محضر شهدا شرمنده نشویم.

​بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: خارگ به عنوان خط مقدم جبهه در ۸ سال دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است و نکته جالب برخی از شهدای جزیره خارگ این است که از جبهه خارگ به جبهه های جنوب و غرب اعزام شده اند، رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا، جزیره مقاوم خارگ در زمان جنگ برگ زیرینی در تاریخ پرشکوه دفاع مقدس بود.

​رضایی گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و امروز وظیفه تمامی مسئولان عمل به وظایف خود در برقراری حق و عدالت و دفاع از آرمان‌های رفیع و والای شهدا است،امنیت، اقتدار، آرامش و آسایش حاکم بر جمهوری اسلامی ایران نتیجه رشادت های شهیدان، جانبازان و ایثارگران ایران اسلامی است.

لینک خبر / مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.